Przygarnij kapłana!

0
1005

W odpowiedzi na rozczytywaną potrzebę duchowego wspierania Kapłanów, wraz z Diakonią Modlitwy zapraszamy do akcji „Przygarnij Kapłana”.
Jest to modlitewna inicjatywa działająca na zasadzie rocznej, duchowej adopcji.

Zgłaszając się do adopcji – przez poniżej załączony formularz – zobowiązujesz się do:

  1. codziennej pamięci w swoich modlitwach o „przygarniętym” Kapłanie
  2. szczególnym ofiarowywaniu Komunii Świętej w intencji danego Kapłana i/lub adoracji Najświętszego Sakramentu w każdy pierwszy czwartek miesiąca.

Adopcja szczególnie dotyczyć będzie moderatorów oazowych – w tym również tych, którzy posługiwali na zeszłorocznych rekolekcjach wakacyjnych. Ponadto, jest również możliwość zgłoszenia do „grona omadlanych” innych Kapłanów w komentarzu pod postem na Facebooku bądź w wiadomości prywatnej do an. Marysi Heromińskiej.

W duchowej łączności na modlitwie za naszych Kapłanów będziemy trwać od Wielkiego Czwartku (tj. 1 kwietnia 2021) do 7 kwietnia 2022! Co nie znaczy, że poza czasem adopcji mamy zapomnieć o naszych duchownych, wręcz przeciwnie – ufamy, że czas tej rocznej adopcji wyćwiczy w nas pamięć o nich!

Kochani, z ogromną nadzieją i radością zapraszamy i zachęcamy Was aby przygarnąć pod swoje skrzydła Kapłana – bo w końcu każdy z nas, już tu na ziemi może być takim Aniołem dla drugiego! Czekamy na Wasze zgłoszenia do 24 marca.

Zgłoś się: TUTAJ

Zatem raz jeszcze:
KIEDY zaczynamy?
W Wielki Czwartek bieżącego roku!
O czym pamiętamy?
O modlitwie za naszych duchownych!
Odwagi…
Miłości!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz!
Podaj swoje imię